אודות

קצת על אבן גביש:

אבן גביש היא חברה לאספקת אבן ושיש מהמובילות בתחומה בישראל.

הסטנדרטים הגבוהים בהם אנו פועלים, תוך יישום תהליך עבודה באיכות בלתי מתפשרת, הוא פרי של היסטוריה ארוכת שנים בהן משפחתנו הכתה שורשים בענף התעשייה והציבה את הרף לרמת העבודה בתחום.

שלושה דורות של עבודה באבן

כדור שלישי למשפחה שהקדישה את כל חייה לחיתוך ועיבוד אבן, העבודה בשיש, בסלעים ובמינרלים נמצאת בעצמותיי. היינו בין החלוצים בתחום וכבר בשנות ה-50 המוקדמות הוקם מפעל “חלמיש” לעיבוד אבן. עוד מימי ילדותי ביקרתי בכל הזדמנות במפעל ולמדתי לאורך כל שנות התבגרותי את תהליך העבודה הקפדני והבלתי מתפשר לחיתוך ועיבוד השיש באיכות הגבוהה ביותר. בגיל 23 הוכשרתי רשמית במקצועי וכמנהל התקנות החוץ של המפעל, הצבתי לי כמטרה לדחוף את תחום עיבוד האבן לגבהים חדשים בישראל.

כך זכינו ב-1992 לשתף פעולה עם חברה מטאיוואן והקמנו את שלוחתנו בסין. בעשותנו זאת, הפכנו לחברה הישראלית הראשונה שזכתה לדריסת רגל בשוק השיש הסיני. הייבוא מענקית התעשייה שבמזרח, בנוסף לייבוא אבן מטורקיה, יוון, איטליה, ספרד, הודו ומצרים, מאפשר לנו עד היום להציע ללקוחותינו מחירים תחרותיים ומשתלמים במיוחד.

ב-1996, החלטנו להתמקד באספקת אבן טבעית לפרויקטים על מנת לספק את השירות המקצועי ביותר, תוך עבודה צמודה ושיתוף פעולה עם הלקוח, הקמנו את חברת אבן גביש בע”מ.

תהליכי עבודה קפדניים

כדי להבטיח את איכות העבודה, אנו מיישמים את המעקב שלנו כבר בשלב הכרייה והעיבוד הראשוני. אם בעבר היה צורך בשיטות חודרניות ויקרות על מנת לבדוק את איכות גושי האבן, הרי שהיום קיימות שיטות חציבה מתקדמות ופתרונות טכנולוגיים המאפשרים לנו להבטיח כי יגיע לידיך מחצב בעל קו גיאולוגי רציף ללא קיטועים או דירוגים ובאיכות הגבוהה ביותר.

לאחר הגעת הגושים למפעל, אנו מיישמים את כל הידע והניסיון המקצועי שצברנו במעל 100 שנים של עיסוק בתחום ומכינים אותו לפריסה/חיתוך במכונות חיתוך המתקדמות ביותר בשוק.

לבסוף, אנו מכינים את פרוסות האבן לעיבוד הסופי תוך כדי בקרה פרטנית ובהמשך מלווים את תהליכי ההתקנה בכדי שהתוצאה הסופית תישמר לאורך שנים רבות.

משטחי אבן לכל מטרה

מקצועיות לפני הכול

זה למעלה מ-25 שנים רצופות שאנו מספקים אבן טבעית לפרויקטים עבור חברות הבניה המובילות בישראל. בין לקוחותינו נמנים סולל בונה, אשטרום, תדהר ורבים אחרים.

אבן גביש בע”מ מציבה את המקצועיות ואת רמת השירות בראש מעיניה ורואה כל משימת אספקה כפרויקט שיש לקחת במלוא הרצינות. אנו לומדים היטב את צרכי הפרויקט, ייעודו, שיטות הבנייה וחומר העבודה בהם ייעשה שימוש ומיקום המשטח המבוקש ומתאימים על פי סטנדרטים מקצועיים את חומר הגלם ואת טכניקות החיתוך והעיבוד המתאימים ביותר עבורו. כל זאת תוך התחייבות למחיר משתלם ותחרותי שייקבע מראש.

ייעוץ מקצועי מוביל

מתוך ניסיוננו הרב והיכרותנו המעמיקה עם רוב המחצבות בגליל ובגדה, כמו גם בטורקיה, סין ומצרים, אנו מביעים חוות דעת מקצועיות לבעלי עניין מהתחום ומבצעים סקירות איכות ובדיקות כדאיות למחצבות ולספקי אבן בכל רחבי העולם. בין השאר, במשך שנים רבות שימשנו כיועצי האבן הרשמיים של קבוצת תדהר.

אנו מזמינים אותך ללמוד עוד על תהליכי הייצור ומגוון השירותים הזמינים לך איתנו על ידי קריאה נוספת באתר. כדי ליהנות מאיכות השירות הגבוהה, מהיחס הצמוד ומההתאמה האישית המדויקת של המוצרים הטובים ביותר לפרויקט שלך, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר עוד היום ונציגנו ייצור עמך קשר ויסייע לך לייעד לכל משימה את עבודת האבן ברמה הגבוהה ביותר.

סלע בגאולוגיה הוא החומר המוצק הבונה את קליפת כדור הארץ (קרום כדור הארץ) ואשר בנוי מצרוף טבעי של מינרלים. סלעים עשויים להיות מורכבים מגבישים של מינרל אחד בלבד – סלע מונומינרלי, דוגמת אבן גיר המורכבת באופן בלעדי מקלציט, או מתערובת גבישים של כמה מינרלים – סלע פולימינרלי, דוגמת גרניט המורכב מקוורץ, מפצלת השדה ומנציץ.

מתוך ויקיפדיה