אבן גרניט – יוקרה ויופי נפגשים

אבן גרניט – שיוקרה ויופי נפגשים

אם בעבר, רבים היו בונים את ביתם, תוך התייחסות לפונקציונליות בלבד, לא כך הדבר כיום. רבים מבינים את חשיבות עיצוב הבית ומראהו החיצוני והפנימי. עם אבן גרניט, אין צורך לבחור יותר בין פרקטיות לבין יופי. מהי אבן הגרניט ואילו שימושים יש בה? בואו נתחיל.

אבן גרניט – נעים להכיר

אבן גרניט היא אבן טבעית, אשר נחצבת ממעמקי האדמה או ההר, ועוברת ליטוש, באמצעות מכשירים מתקדמים. הגרניט נחשבת לאחת מן החומרים היוקרתיים בעולם כולו. לצד היותה של הגרניט ורסטילית, המגיעה בקשת רחבה של צבעים ודוגמאות, מדובר באבן בעלת עמידות גבוה, ובשל עובדה זו, הפכה אבן הגרניט לבחירה הפופולרית בקרב רבים. למשטחי הגרניט שימושים רבים במרחבי הבית כולו, זאת כאמור בשל עמידותה, וכן בשל חוזקה, איכותה, ויופייה.

אבן גרניט – עיצוביות ייחודית

מדובר באבן מרשימה, מלאה בעורקים טבעיים, אשר קיימת במגוון סגנונות, טקסטורות, צבעים וגוונים, ובשל כך, נוחה ומתאימה לעיצוב חללים רבים. צבעה של הגרניט לרוב ורוד ואפור, אך הגרניט קיימת גם בצבעי אדום, שחור ולבן. מדובר באבן אשר כל לוח שלה, שונה ממשנהו, אשר מעניקה למשטח שלכם ייחודיות ובלעדיות עיצובית.

אבן גרניט – שימושים רבים לה

בין שימושיה הרבים של אבן גרניט נמנה השימוש בגרניט לריצוף באבן טבעית, חיפוי קיר, לאמבטיה, קופינג,  ולמעשה, משמשת הגרניט לכל עבודות אבן באשר הם. השימוש הנפוץ ביותר באבן הגרניט הינו בעבור משטח העבודה במטבח.

שיש גרניט במטבח

בשל העובדה כי במשטח העבודה במטבח נעשה שימוש רב ולרוב יום – יומי, עולה הצורך במשטח עבודה חזק ועמיד, שאינו ניזוק בקלות. שיש הגרניט אינו סופג נוזל, עמיד לחומצות, ואינו נשרט בקלות. בנוסף, שיש הגרניט אינו ניזוק מחום, וניתן להניח עליו סירים, מחבתות, תבניות וכלי מטבח חמים ישירות, ומכאן, שנחשב לבחירה האולטימטיבית למשטח העבודה במטבח.

לעבודות אבן נוספות פנו אלינו לייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום.

he_IL